سه قلمروی کوچک

نویسنده: استیون میلهاوزر
شابک: 9786004054508
وضعیت موجودی
ناموجود
قیمت: 339,500ریال485,000ریال
ناموجود
star  

پیشنهاد کتاب

درباره کتاب

سه قلمروی کوچک

سه قلمروی کوچک -- استیون میلهاوزر -- مترجم جواد همایون پور


تصاویری که آفرینندۀ خودرا به دنیایی دیگر می برند ؛ نقاشی های اهریمنی که اثری شرار تبار بر ما می گذارند ، قصه های پریانی که از لطمه ها و دل نگرانی های راویانشان می گویند . این ها عناصری هستند که استیون میلهاوزر به شکل شگفت آور و پر تشویش در سه قلمروی کوچک به کار می گیرد ، مجموعه ای از سه داستان بلند که یادآور همان قطعه های جادویی است که می توان در داستان های بلند و ستایش شدۀ دیگرش سراغ گرفت.

در «قلمروی کوچک جی. فرانکلین پین» شخصیتی آرام و غریب ، دنیای دقیق و ظریف دیگری می آفریند که شفافیت غیر واقعی آن بر جاذبه اش می افزاید . «شهبانو ، کوتوله و سیاهچال» یک داستان وهمناک و دلگیر است از رشک و حسادتی کابوس وار و همزمان تعمقی بر نیازمندی انسان به وجد و وحشت . در «فهرست تابلوهای نقاشی» با مجموعه آثار یک نقاش رمانتیک آشنا می شویم که پنداری در خیال ناباکف یا آلن پو خلق شده است . این سه داستان نوین و رؤیا گون خواننده را در امواج عواطف گرفتار و سپس مسحورش می کند.


استیون میلهاوزر ، نویسندۀ آمریکایی ، سال 1997 برای رمان مارتین درسلر : داستان یک رؤیاپرداز آمریکایی جایزۀ پولیتزر را از آن خود کرد . او داستان های کوتاه بسیاری نوشته است و در سال 2011 برندۀ جایزۀ استوری پرایز در همین زمینه شده است . کتاب سه قلمروی کوچک ، شامل سه رمان کوتاه است.

دیدگاه (0)

نوشتن دیدگاهتذکر: کد HTML ترجمه نمی شود!

بد            خوب