• راز بانو کریستی

راز بانو کریستی

راز بانو کریستی | مری بندیکت | ترجمه آزاده مسعودنیا

تعداد صفحه۳۱۱
نوبت چاپاول
قطع کتابرقعی
نوع جلدشومیز

راز بانو کریستی، با ظرافت ها، حقایق شوکه کننده و پایان بندی اش که از بسیاری جهات تأثیرگذار و مورد تحسین است، داستان معمایی بسیار ارزشمندی از قهرمان مشهور خودش است. فقط می توانم یک کلام بگویم: عاشقش شدم!
لیسا وینگیت، نویسندۀ پرفروش نیویورک تایمز

یک رمان معمایی ـ پلیسیِ بسیار جذاب دربارۀ داستان تکان دهندۀ زندگیِ خداوندگارِ داستان های پلیسی، آگاتا کریستی. راز بانو کریستی کتابی است استادانه، گیرا و هیجان انگیز با شخصیت هایی که به خوبی پرداخته شده اند و طرح معمایی که می تواند روی دست هرکول پوآرو بلند شود.
کیت کوئین

چقدر کتاب خواندنی ای است! آگاتا کریستی در این اثر، آن قدر خوب و عالی به تصویر کشیده شده که می توانی به راحتی باور کنی بندیکت او را از نزدیک می شناخته است. در هر کدام از صفحات این کتاب لایه های تازه ای را کشف خواهی کرد از عمق درد، خشم، نبوغ و تحملی که عاقبت در پایان داستان به سر می رسد و منفجر می شود. واقعاً عاشقش شدم!
استوارت تورِتن

راز بانو کریستی با نگارشی فوق العاده و پرداختن به جزئیاتی ارزشمند، در عین حال که داستان معماییِ پیچیده ای است، تصویری جالب از زندگی حرفه ای و خانوادگی آگاتا کریستیِ افسانه ای را به نمایش می گذارد. کتابی که هواداران آگاتا کریستی حتماً باید آن را بخوانند.
چنل کلیتِن

راز بانو کریستی، از برخی جهات یک رمان مهیج خانوادگی و از طرفی دیگر یکی از رمان های پلیسیِ دوران طلاییِ جنایی نویسان تاریخ است و اما این اثر شاهکار مری بندیکت است و بس! این کتاب کاوشی بسیار ارزشمند و گیرا در زندگی خصوصی و نابسامان یکی از محبوب ترین نویسندگان دنیاست؛ کسی که پلیس ها، خبرنگاران و زندگینامه نویسان را دچار سردرگمی کرد زمانی که از خانه اش گریخت و ناپدید شد؛ درست مثل این که از روی یکی از رمان هایش کپی برداری کرده باشد. اما برای حل این معما فقط یک پاسخ می تواند وجود داشته باشد...
لاورِن ویلیگ

نوشتن دیدگاه

Please login or register to review

راز بانو کریستی

  • نویسنده: مری بندیکت
  • شابک: 9786004059770
  • آماده ارسال: آماده ارسال
  • 3,500,000ریال
  • 2,975,000ریال


پیشنهاد کتاب

من تنها زن صحنه بودم

من تنها زن صحنه بودم

2,720,000ریال 3,200,000ریال

بانو اینشتین

بانو اینشتین

2,720,000ریال 3,200,000ریال