• بهترین خودمان باشیم

بهترین خودمان باشیم

بهترین خودمان باشیم -- ترجمه و تألیف: سلامتپاد

تعداد  صفحه 249
نوبت چاپ پنجم
قطع کتاب رقعی
نوع جلد گالینگور

تیم لیدی پاد با پیشینه ای درخشان و سال ها تجربه در کنار کارشناسان و مربیان مجرب در زمینۀ ورزش و تغذیه، در ادامۀ فعالیت حرفه ای خود، با هدف تلاش برای ایجاد سبک زندگی سالم و شادتر برای زنان، مجموعۀ سلامتپاد را راه اندازی کرد.

سلامتپاد قصد دارد با ایجاد یک مسیر دو طرفه میان سلامت ذهن و جسم، کمک کند که همۀ زنان در کنار یکدیگر، به افرادی شاد، قوی و الهام بخش بدل شوند؛ خوشحالی را تجربه کنند، قوی و مستقل رو به جلو حرکت کنند و هیچ چیز جلودار رشد آن ها نباشد.

سلامتپاد با شعار سالم زیستن در تمام مراحل زندگی و با آرزی داشتن سهمی کوچک در سلامتی و شادی بانوان سرزمینش، فعالیت خود را آغاز کرده است و این مسیر را به همراهی مخاطبان خود، پرقدرت ادامه می دهد.


سلامتپاد مجموعۀ «13 کاری که افراد با ذهن قدرتمند انجام نمی دهند» را با آرزوی داشتن سهمی کوچک در سلامتی و شادی مردم سرزمینش، با عنوان بهترین خودمان باشیم ترجمه و تألیف کرده است.

این کتاب گزیده ای از تجربۀ کسانی است که قدرتمندانه تغییر مسیر دادند و سرنوشتشان را رقم زدند.

مسیر درست، نه کوتاه ترین مسیر است و نه طولانی ترین؛ مسیر درست، مسیری است که در آن عمیقاً احساس خوشحالی می کنید و هرگاه در آن به پشت سر می نگرید، چشم هایتان می خندد و پیش خودتان می گویید: «سخت بود، ولی توانستم!»

سخت است، اما می توانید آسان ترش کنید و دریچه ای شفاف و روشن به روزهای بهتر بازکنید؛ و با ذهنی قوی و آرام، تغییری مهم را در زندگی تان کلید بزنید

نوشتن دیدگاه

Please login or register to review

بهترین خودمان باشیم

  • نویسنده: سلامتپاد
  • شابک: 9786004054393
  • آماده ارسال: آماده ارسال
  • 980,000ریال


پیشنهاد کتاب

قدرت زن

قدرت زن

80,000ریال

پنج درس زندگی

پنج درس زندگی

165,000ریال

قدرت مثبت اندیشی

قدرت مثبت اندیشی

1,200,000ریال

ایکیگای

ایکیگای

880,000ریال

مدیتیشن - استقرار مراقبه
ایچی گو ای چی یه
ذن، هنر ساده زیستن