• مصلحت نامه

مصلحت نامه

 دو جلد  -- زهرا شیدوش - چاپ اول 1395

 حاشیه نگاری دیدارهای آیت الله هاشمی رفسنجانی در طی سی و اندی سال گذشته امری بی سابقه بود که با حسن ظن ایشان به فعالیت های پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی (hashemirafsanjani.ir) از اواسط سال 91 آغاز شد و از همان ابتدا با توجه خاص رسانه ها و اقبال عمومی روبرو شد. 

  متد طراحی شده برای تدوین این حاشیه نگاری ها سه عنصر محتوای دیدارها تبیین فضای دیدارها و گفتگوهای میهمانان را به همراه برجسته سازی برخی از سخنان آیت الله و تبیین مصادیق و ریشه تاریخی آنها را ، با هدف جریان سازی های خبری در خود جای داده بود و از همین جهت فراتر از حاشیه نگاری صرف ، الگوی مناسبی از (( هاشمی شناسی)) را برای مخاطبان با قلمی ساده و صریح فراهم نموده است.

  در خاتمه متذکر می شوم مطالب این کتاب به تمامی برداشت نگارنده از شخصیت و سلوک آیت الله هاشمی رفسنجانی در طی شصت سال گذشته از صدر انقلاب تا امروز است و این تاریخ و مردم هستند که قضاوت خواهند کرد که این برداشت چقدر به حقیقت نزدیک بوده است؟


به نقل از سایت شفقنا -- 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی(ره)، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در تقریظی بر این کتاب نوشته اند: “نویسنده حاشیه ها، بسیار ماهرانه مطالب را پردازش کرده و از عهده توضیح مطالب مبهم برآمده، با قلمی شایسته تحسین که طبیعی است که حاشیه ­ها فراتر از متن بروند”.

منبع  -  سایت شفقنا http://fa.shafaqna.com/news/358556/

پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی https://goo.gl/AY5SMw

نوشتن دیدگاه

Please login or register to review

مصلحت نامه

  • نویسنده: زهرا شیدوش
  • شابک: 9786004051057
  • آماده ارسال: ناموجود
  • 480,000ریال


پیشنهاد کتاب

1970 روز در شماره شش ژان بارت
61 سال شاه

61 سال شاه

480,000ریال

تاریخ مختصر ایران
هاله هسته ای

هاله هسته ای

350,000ریال