علی باباچاهی

نمایش: لیست / Grid
مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
 • این بانگ دلاویز - فریدون توللی
  این بانگ دلاویز این بانگ دلاویز -- زندگی و شعر فریدون تولّلی -- علی باباچاهی در بخش نخست كتاب، به تفصیل از زندگی "فریدون توللی "یا كارنامه فرهنگی و سیاسی وی سخن به میان می‌آید، سپس بررسی اشعار او در سه مقوله "تجدد"، "عقب‌نشینی "و "بازگشت"، پی گرفته می‌شود .در این بخش، ابتدا، مجموعه "رها " كه..
  578,000ریال 680,000ریال
 • بیا گوشماهی جمع کنیم
  بیا گوشماهی  جمع کنیم     کسی که صدایم زد گل اطلسی نبود تو بودی. . خودمانی که شدیم چه صدایش کنم؟ پروانه اسم کوچک ندارد. . قمری چه دارد بگوید جز تو کجایی کجایی تو؟ . مرد از دیوار می‌کندش زن تابلو عاشق مرد دیگری شده. . پایت را از خانه بیرون نگذار هوا طوفانی ..
  51,000ریال 60,000ریال
 • زیباتری از جنون - اسماعیل شاهرودی
  زیباتری از جنون - اسماعیل شاهرودی زیباتری از جنون - اسماعیل شاهرودی -- علی باباچاهی اسماعیل شاهرودی (1304ـ 1360) با تخلص «آینده» از نخستین پیروان نیما بود که از همان ابتدای کار خود به جریان شعر نو پیوست. براهنی درباره‌اش چنین می‌نویسد: «به خاطر داشته باشید که آینده مدام یک شاعر متعهد ..
  382,500ریال 450,000ریال
 • هوش و حواس گل شب‌بو براي من كافي ‌است
  هوش و حواس گل شب‌بو براي من كافي ‌است --  علی باباچاهی   این دفتراشعار سال های 87 و 88  شاعر را در بر می گیرد. پر از ارجاع های شخصی و بازی های زبانی خاص بابا چاهی که خواندن شعر هایش را هم خوش آیند و هم نافهمیدنی می کند. طنز ظریف کلام او در این مجموعه نیز شعرها را مثل همیشه خواند..
  55,250ریال 65,000ریال
 • پیکاسو در آب‌های خلیج فارس
  پیکاسو در آب های خلیج فارس  - چاپ دوم -- علی باباچاهی​   که بمان!   زادگاه من اینجا نیست بارانی این مرز و بوم نیستم پرندگان در اینجا اما سهم خودشان را از افق های من                &nbs..
  32,300ریال 38,000ریال