گئورگ لوکاچ

نمایش: لیست / Grid
مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
 • تزهای بلوم
  تزهای بلوم گئورگ لوکاچ​  -- چاپ سوم --  مترجم امید مهرگان گزیده‌ای از مقالات سیاسی «گئورگ لوکاچ» درج شده است. کتاب حاضر، مشتمل بر ده مقاله سیاسی از «گئورگ لوکاچ» است  و عمدتاً درباره کمونیست تدوین گردیده‌اند. عناوین برخی از این مقاله‌ها عبارتند از: تاکتیک و اخلاق؛ «نظم قانونی» و..
  102,000ریال 120,000ریال
 • رمان تاریخی
  رمان تاریخی  -- چاپ دوم -- گئورگ لوکاچ -- مترجم امید مهرگان   رمان تاریخی در آغاز قرن نوزدهم، حول و حوش دوره فروپاشی ناپلئون ظهور پیدا کرد. البته، رمان هایی با مضامین تاریخی را در قرون وسطایی به تاریخ عتیق و اساطیر را هم می توانیم پیشگامان رمان تاریخی بدانیم و به واقع حتی تا چین..
  212,500ریال 250,000ریال
 • مطالعاتی درباره فاوست
  مطالعاتی درباره فاوست مطالعاتی درباره فاوست --  گئورگ لوکاچ -- مترجم  امید مهرگان کتاب مطالعاتی درباره فاوست در بر گیرنده مجموعه‌ای از مقالات لوکاچ است که در دهه 1930 نوشته شده‌اند، و به واقع در حکم بررسی نظری و تاریخیِ گرایش‌های ادبیِ نیمه اول قرن نوزدهم و برخی..
  225,250ریال 265,000ریال
 • گفتگوهایی با گئورگ لوکاچ
  گفت وگوهایی با گئورگ لوکاچ گفت وگوهایی با گئورگ لوکاچ -- گئورگ لوکاچ --  مترجم امید مهرگان  دو کتاب دربرگیرنده گفت و گوهای اصلی گئورگ لوکاچ اند ، که نه مجموعه ای از گفت و گوهای پراکنده و سپس گردآوری شده ، بلکه در حکم گفت و گوهای مشخص و هدف دارند که از آغاز با هدف انتشا..
  238,000ریال 280,000ریال