خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

string(473) "
نمایش 1 به 9 از 21 (3 صفحه)
"

کودک و نوجوان

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • کرت پول پارو می کند
  کرت پول پارو می کند کرت پول پارو می کند -- ارلند لو -- تصویرگر : کیم هیورثوی -- ترجمه شقایق قندهاری   آنالیسا می پرسد : قصد داری نخست وزیر بشوی؟ کرن می گوید : بله ... و تو هم قرار است به من رأی بدهی  آنالیسا می گوید: تا ببینیم ... ولی من یکی که ترجیح می دهم تو تلاشت را بکن..
  120,000ریال 150,000ریال
 • دیشب خدا را عاشق كردم
  دیشب خدا را عاشق کردم   کتاب مصوّر حاضر، حاوی داستانی تخیلی و معنوی است که برای کودکان و نوجوانان به نگارش در آمده است. در داستان آمده است: «نور» پدر و مادرش را در زلزله رودبار از دست داده است. او با مادر و پدر بزرگش زندگی می‌کند. پدر نور درباره بعضی از افراد که وضعشان خوب بود می‌گفت: «فل..
  16,000ریال 20,000ریال
 • سفارش‌ها
  سفارش ها  -- کارولین دالا -- مترجم  لیلا سبحانی     کتاب‌هایی برای خواندن و سرگرمی... حدس زدن و فهمیدن، دیدن و معاوضه کردن. (برای تقویت هوش و حافظه‌ی خردسالان.     ..
  48,000ریال 60,000ریال
 • درخت بخشنده
  درخت بخشنده درخت بخشنده  -- شل سیلوراستاین -- مترجم ثمین بزرگمند روزی روزگاری یک درخت بود و درخت یک پسر کوچولو را دوست داشت و آن پسر هر روز می آمد و برگ های درخت را حمع می کرد . . . ..
  64,000ریال 80,000ریال
 • عجب سيركي
  عجب سیرکی  --  کارولین دالا  --  مترجم لیلا سبحانی   کتاب هایی برای خواندن و سرگمی ... حدس زدن و فهمیدن، دیدن و یاد گرفتن.   ..
  32,000ریال 40,000ریال
 • تام سایر
  تام سایر  --  مترجم لیلا سبحانی      شخصیتی را به تصویر می کشد كه هر كسي مي خواهد شبيه به او باشد. آزاد،‌ ماجراجو، اخلاقي و باهوش. او در قلب جنوب آمريكا يعني در ميسوري متولد شد. تام خيلي شبيه به شخصيت خود مؤلف كتاب است. نویسنده کتاب یعنی ساموئل كلمنس (بيشتر به مارك ..
  40,000ریال 50,000ریال
 • سفرهاي گاليور
  سفرهای گالیور  --  جاناتان سویفت  --  مترجم شیوا مقانلو     داستان به صورت سفرنامه‌ی دریانوردی به نام ناخدا لموئل گالیور و از زبان خود وی بیان می‌شود. نسخه‌های مختلف تفاوت‌های چندی با هم دارند، اما همه نسخه‌ها در مواردی مشترک هستند که بنیان نسخه‌های امروزی اثر ..
  40,000ریال 50,000ریال
 • در باران از سفر آمد
  در باران از سفر آمد -- احمدرضا احمدی   صبح رور اول پسرک پنجره را رو به کوچه باز کرد و گفت: «مادر بیا نگاه کن، دریا با کشتی ها پشت پنجره ما آمده است. نقاشان از کشتی پیاده شده اند. دارند دیوارها و در خانه ها را رنگ آبی می زنند. دیشب یک بادکنک آبی رنگ را در باد رها کردم.» مادر سکو..
  32,000ریال 40,000ریال
 • سفر
  سفر -- احمدرضا احمدی   پسرک از پدر پرسید:«آیا نام شکوفه فقط شکوفه است. دیشب که باد شکوفه ها را ویران کرد، آیا کلمه شکوفه در جهان مرد؟»   ..
  32,000ریال 40,000ریال