هنر و موسیقی

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • خاطرات نسل آخر
  خاطرات نسل آخر خاطرات نسل آخر -- جواد مجابی -- دورۀ سه جلدی تعداد  صفحه 1358 + جلد سوم، تصاویر نوبت چاپ اول قطع کتاب رقعی نوع جلد شومیز روزگارم بد نیست. با شادی و اندوهی خجسته، صبورانه روزگار می‌گذارم و ماندن با..
  2,125,000ریال 2,500,000ریال
 • سبزیجات
  سبزیجات - یا از رئیس جمهوری به پستچی سبزیجات - یا از رئیس جمهوری به پستچی  -- اسکات فیتزجرالد -- ترجمۀ سمیرا میس بابایی از میان آثار منتشــرشدهٔ فیتـزجرالد سبـزیجــات اثـری نـاب محسـوب می‌شود. نویسنده قصد کرده در نمایشنامه‌نویسی نیز  تبحر خود را به بوتهٔ آزمایش بگذارد و به خوبی نیز..
  310,250ریال 365,000ریال
 • غریبۀ بزرگ
  غریبۀ بزرگ - زندگی و آثار بهرام بیضایی غریبۀ بزرگ  - زندگی و آثار بهرام بیضایی -- محمد عبدی در تعريف من، تلخى و شيرينى دو روى يك واقعه هستند. در واقع پايان شيرين و تلخ زهر آن چيزى است كه من رفته‏ رفته شناخته ‏ام. در آثار من، شايد اثرى وجود ندارد كه به كل پايان شيرين داشته باشد. در يكى د..
  395,250ریال 465,000ریال
 • مرمت آثار نقاشی
  دیدگاهی شفاف در مرمت آثار نقاشی دیدگاهی شفاف در مرمت آثار نقاشی -- دیوید بوم فورد ، ژیل دانکرتون ، مارتین وایلد -- مترجم : جاوید رمضانی مرمت گران امروزه در سطوح متفاوتی تقسیم بندی می گردند . تکنسین ها و طراحان شیوه مرمت و محققین آزمایشگاهی همگی بدون درک درست فیزیک و شیمی و تصویر برداری و زیب..
  807,500ریال 950,000ریال
  بر اساس 1 دیدگاه
 • لئوناردو داوینچی از آغاز تا پایان
  لئوناردو داوینچی از آغاز تا پایان لئوناردو داوینچی از آغاز تا پایان -- ترجمۀ ماجده مطلبی لئوناردو داوینچی را بزرگ‌ترین نقاشان می‌دانند، بزرگ‌ترین مخترعان، بزرگ‌ترینن پزشکان. سر هر علمی را که بگیری به او می‌رسد. او کسی بود که همعصران قرون وسطایی‌اش را از رخوت انزوا و کلیشه‌ها بیرو..
  238,000ریال 280,000ریال
 • ماری استوارت
  ماری استوارت ماری استوارت -- فردریش فون شیلر -- مترجم محمد علی شیشه چی  شیلر در چهارم ژوئن 1799 در نامه ای به گوته می نویسد : «من امروز چهارم ژوئن آغاز به نگارش این اثر هنری کرده ام و امیدوارم که در همین ماه قسمت اعظم پیش درآمد آن را پشت سر بگذارم». پایان غم انگیز زندگی ماری است..
  310,250ریال 365,000ریال
 • ترانه ای برای سینما
  ترانه ای برای سینما ترانه ای برای سینما -- ژان ماری گوستاو لوکلزیو -- ترجمه مریم موسوی به لطف مادرم ، دست مرد بزرگ را لمس کرده بودم ! پدر لافکادیو ! ژید ، ولز ، کوکتو ، شاید سارتر ، کاموی بارانی به تن ، که در یک رونمایی کتاب از او امضا گرفتم : به سختی می شود تصور کرد که حضور این همه نابغه بر..
  212,500ریال 250,000ریال
 • مسئله غامض
  مسئله غامض مسئله غامض -- تام استوپارد -- ترجمه سمیرا میس بابایی خودآگاهی یکی از آن تعابیری است که همچنان در توضیح و تشریح مفهوم فلسفی و علمی خود با اشکال مواجه است . خود آگاهی از پدیده های بسیار نزدیک به انسان است ، در عین حال از مفاهیم بسیار دشواری است که نمی توان با قاطعیت و شفافیت درباره اش..
  114,750ریال 135,000ریال
 • دلقک ها
  دلقک ها دلقک ها -- کامبیز درم بخش مرتضی ممیز : تاریخ ما پر از افراد زیرکی است که نه شمشیر داشته اند و نه تفنگ . بازوهایشان خیلی لاغر بوده است و گردن شان خیلی نازک و زبان سرخ شیرینی داشته اند . مردم را وا می داشته اند طرف را ریشخند کنند ، و طرف را هم خوشحال کنند و حتی او را هم به خنده و حتی به ..
  637,500ریال 750,000ریال