خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

string(765) "
نمایش 1 به 9 از 59 (7 صفحه)
"

علم و زندگی

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • مدیتیشن - استقرار مراقبه
  مدیتیشن - استقرار مراقبه مدیتیشن - استقرار مراقبه -- راهنمای عملی برای تمامی سیستم های مدیتیشن -- ویل جانسون -- ترجمۀ حمیدرضا عامری غالباً مراقبه را به معنای غلط آن می‌شناسند: «تفکر و تعمق»، در حالی که مراقبه روشی است برای برقراری ارتباط با ذهن. اشتباه است که مراقبه را با فرقه‌های عجیب و اسر..
  260,000ریال 325,000ریال
 • شکوه زندگی
  شکوه زندگی - در امتداد آن بخندیم، عشق بورزیم و بیاموزیم شکوه زندگی - در امتداد آن بخندیم، عشق بورزیم و بیاموزیم -- سوزان جفرز -- ترجمۀ زهرا رضایی زندگی به راستی باشکوه است. زندگی سرشار از احساسات گوناگون و آرایه‌ای عظیم از تجربیات و موقعیت‌های متفاوت است. دکتر سوزان جفرز در این مجموعه مقالا..
  228,000ریال 285,000ریال
 • آموزش خودمراقبتی
  آموزش خودمراقبتی - روشی برای پیشگیری از سوء استفاده از کودکان و جلوگیری از آزار جنسی آن ها آموزش خودمراقبتی - روشی برای پیشگیری از سوء استفاده از کودکان و جلوگیری از آزار جنسی آن ها - سخنی با مادران، پدران، معلمان و مربیان -- دکتر الهه خوشنویس، شیما ستاری موضوع سوءاستفاده از کودکان و آزار جن..
  108,000ریال 135,000ریال
 • فوتبال و شطرنج
  فوتبال و شطرنج - تاکتیک ، استراتژی ، زیبایی فوتبال و شطرنج - تاکتیک ، استراتژی ، زیبایی -- آدام ولز -- ترجمۀ دکتر رضا شجیع ، دکتر نینا همتی زاده کتاب فوتبال و شطرنج - تاکتیک ، استراتژی ، زیبایی برای علاقه‌مندان فوتبال و شطرنج کتابی هنجارشکن است، آن‌ها را از دنیای کلیشه‌ها خارج می‌کند و به دن..
  192,000ریال 240,000ریال
 • مبارزه با سرطان پروستات تغذیه ، ورزش و شما
  مبارزه با سرطان پروستات - تغذیه ، ورزش و شما مبارزه با سرطان پروستات - تغذیه ، ورزش و شما -- جان تراچتنبرگ ، نیل ای.فلشنر -- ترجمه دکتر شیرین عادل ، دکتر مرتضی عقبایی اگر شما یکی از آقایانی هستید که سرطان پروستاتتان به تازگی تشخیص داده شده است ، به نظر می رسد که با اتخاذ تصمیم های درمانی سخت..
  228,000ریال 285,000ریال
 • بهترین خودمان باشیم
  بهترین خودمان باشیم بهترین خودمان باشیم -- ترجمه و تألیف: سلامتپاد تیم لیدی پاد با پیشینه ای درخشان و سال ها تجربه در کنار کارشناسان و مربیان مجرب در زمینۀ ورزش و تغذیه، در ادامۀ فعالیت حرفه ای خود، با هدف تلاش برای ایجاد سبک زندگی سالم و شادتر برای زنان، مجموعۀ سلامتپاد را راه اندازی کرد. ..
  360,000ریال 450,000ریال
  بر اساس 7 دیدگاه
 • ایکیگای
  ایکیگای - راز ژاپنی ها در داشتن عمر طولانی و زندگی شاد ایکیگای - راز ژاپنی ها در داشتن عمر طولانی و زندگی شاد -- هکتور گارسیا ، فرانچسک میرالس -- ترجمه گلی نژادی ژاپنی ها معتقدند که هر فرد ایکیگای منحصر به فرد خود را دارد . دلیلی که هر روز صبح به خاطر آن از رختخواب بیرون بپرد .  این ..
  256,000ریال 320,000ریال
 • دایره المعارف یوگا
  دایرة المعارف یوگا دایرة المعارف یوگا -- سوامی شیواناندا ، سوامی ویشنو دواناندا -- ترجمه رضا رامز ، سید عبدالحمید موحدی یوگا کهن ترین سیستمی است که تاکنون در جهان وجود داشته است و همچنان در حال گسترش است و مبنای آن اصول و عقاید است. حرکات و کشش ها در یوگا رباط ها ، مفاصل ، عضلات ، تاندون ..
  256,000ریال 320,000ریال
 • قدرت مثبت اندیشی
  قدرت مثبت اندیشی قدرت مثبت اندیشی -- نورمن وینسنت پیل -- ترجمه اسماعیل حسینی این کتاب را با توجه به شرایط زندگی انسان ها در این دنیا نوشته ام؛ شرایطی که با رنج ، دشواری و مبارزه آمیخته است . این کتاب به ما یاد می دهد چگونه در این شرایط آرامش خاطر داشته باشیم . آرامش خاطر نه به معنی فرار ا..
  360,000ریال 450,000ریال