زندگی و شعر شاعران معاصر ایران

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • پلنگ درۀ دیزاشکن
  پلنگ درۀ دیز اشکن پلنگ درۀ دیز اشکن -- زندگی و شعر منوچهر آتشی -- فرخ تمیمی تعداد  صفحه 546 نوبت چاپ چهارم قطع کتاب رقعی نوع جلد شومیز ​ آتشی برایم نوشت:  فرخ برخورد من می‌دانی چه بود؟ هیچ! باید مرا شناخت..
  578,000ریال 680,000ریال
 • آسمانی تر از نام خورشید - زندگی و شعر فریدون مشیری
  آسمانی تر از نام خورشید - زندگی و شعر فریدون مشیری آسمانی تر از نام خورشید - زندگی و شعر فریدون مشیری -- محمد  علی شاکری یکتا «با چنین زبان ساده، روشن و درخشانی است که فریدون، واژه به واژه با ما حرف می‌زند، حرف‌هایی را می‌زند که مال خود اوست، نه ابهام‌گرایی رندانه، شعر او را تا حد هذیان..
  663,000ریال 780,000ریال
 • آسمانی تر از نام خورشید - گزیده اشعار فریدون مشیری
  آسمانی تر از نام خورشید - گزیده اشعار فریدون مشیری آسمانی تر از نام خورشید - گزیده اشعار فریدون مشیری -- گزینش اشعار بهار مشیری - بابک مشیری تنها درخت کوچة ما‌ ـ در میان شهرـ تیری‌ست بی‌چراغ‌! اهل محله، مردم زحمت‌کشِ صبور، از صبح تا غروب، در انتظار معجزه‌ای ـ شایدـ  در کار برق و ..
  493,000ریال 580,000ریال
 • شمیم نسیم - زندگی و شعر سید اشرف الدین حسینی گیلانی - نسیم شمال
  شمیم نسیم - زندگی و شعر سید اشرف الدین حسینی گیلانی - نسیم شمال شمیم نسیم - زندگی و شعر سید اشرف الدین حسینی گیلانی - نسیم شمال --فریده موغاری سید اشرف‌الدین حسینی گیلانی (نسیم شمال) ستاره‌ای است در دورة مشروطیت ــ ‌یکی از پرحادثه‌ترین دوره‌های تاریخی سرزمین ما ــ طلوع کرد و خوش درخشید و از ..
  552,500ریال 650,000ریال
 • نی زن کنار برنجزار
  نی زن کنار برنجزار - زندگی و شعر شیون فومنی نی زن کنار برنجزار - زندگی و شعر شیون فومنی -- احمد ابومحبوب شیون فومنی(1325-1377) شاعر و ترانه‌سرا، از معدود شاعران موفق دوزبانة معاصر است که در شعر و غزل فارسی از شاعران برجسته و در شعر گیلکی از مردمی‌ترین شاعران گیلان به شمار می‌رود. اشعار گیلکی..
  297,500ریال 350,000ریال
 • سکوت کهن آینه ها
  سکوت کهن آینه ها - زندگی و شعر عالمتاج قائم مقامی  -ژاله -- زهرا طاهری در ادب فارسی زندگی و شعر سرایندگان زن به دلیل شرایط فرهنگی و شایست و ناشایست‌های عرفی، به بی‌مهری حافظۀ تاریخ دچار گشته و به‌تدریج محو و بی‌رنگ شده است. زنان ایران در طول تاریخ، شاعران گمنام قسمت عظیمی از ادبیات شفاهی در ..
  170,000ریال 200,000ریال
  بر اساس 1 دیدگاه
 • شبان بزرگ امید
  شبان بزرگ امید - زندگی و شعر سیاوش کسرایی -کامیار عابدی   این کتاب با چهار بخش: شناختی از زندگی، تحلیلی از آثار، در آیینه آرا و نمونه‌هایی از شعرها همراه است. در بخش نخست، چشم‌اندازی از زندگی، یک نامه و یک سخنرانی، نامه کسرایی به شاهرخ مسکوب و روایت‌هایی از همسر و فرزندان کسرایی ارائه ..
  212,500ریال 250,000ریال
 • شورشگر بی آشتی - تندر کیا
  شورشگر بی آشتی - تندر کیا شورشگر بی آشتی - تندر کیا -- کامیار عابدی کتاب در شش بخش به زندگی و آثار عباس شمس‌الدین کیا (۱۳۶۶-۱۲۸۸) مشهور به تندر کیا (فرزند میرزا هادی کیا و نوه شیخ فضل‌الله نوری) می‌پردازد. تندر کیا از پیشگامان تک‌رو شعر و نظریه ادبی مدرن در ایران محسوب می‌شود. د..
  323,000ریال 380,000ریال
 • پیشوای آزادی - فرخی یزدی
  پیشوای آزادی - فرخی یزدی پیشوای آزادی - فرخی یزدی -- حسین مسرت  فرخی یزدی چه در عالم ادبیات، چه روزنامه‌نگاری و چه سیاست، شخصیتی تأثیرگذار و مهم بود. او با قلمش در تحولات سیاسی دوران مشروطه نقش بازی می‌کرد و اندیشه‌های سیاسی‌اش را وارد شعر می‌کرد. بنابراین نمی‌توان شعر و اندیش..
  1,020,000ریال 1,200,000ریال