دین و عرفان

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • ذن و هنر آشپزی تنزو
  ذن و هنر آشپزی تنزو ذن و هنر آشپزی تنزو -- احسان عباسلو آورنده باش و نه بَرنده سازنده باش و نه سوزنده بگذار نگاه به دستانت از امید آوردن باشد، نه از هراسِ بردن. ابر  باش که رحمت آوری اما زحمت کسی نباش درخت باش که بار آوری اما باری بر دوش کسی نباش. ..
  340,000ریال 400,000ریال
 • آموزه و آیین زردشت
  آموزه و آیین زردشت آموزه و آیین زردشت - سه گفتار در گاهان پژوهی -- ایلیا گرشویچ -- ترجمه منیژه اذکایی ، جواد دانش آرا زمان و زادگاه تاریخی زردشت همواره از مسائل بنیادی گاهان پژوهی و اوستا شناسی بوده است . تاریخ سنتی زردشت فرضیه ای چالش انگیز است که موافق و مخالف را ناگزیر به سلسه ای از مباحثات..
  182,750ریال 215,000ریال
 • سرود رستگاری
  سرود رستگاری سرود رستگاری -- کهن ترین متن وحدت وجود -- اثر منظوم داتاتریا -- با پیشگفتار توضیحات و فهرست واژگان قاسم هاشمی نژاد آوادوتاگیتا ، سرود رستگاری ، یک متن ودانته است ، یعنی آن گوهر سپنتی که طبیعت نادوئی هستی و وحدت آن را عرضه می کند . این متن منظوم به داتاتریا ، داتا فرزند اتری ، نسبت..
  127,500ریال 150,000ریال
 • منتخب حکمت های جاویدان
  منتخب حکمت های جاویدان منتخب حکمت های جاویدان علی بن ابیطالب-علیه السلام- ترجمه رضا مرندی ..
  127,500ریال 150,000ریال
 • نیایش
  نیایش گیتا نجلی نیایش گیتا نجلی--رابیندرانات تاگور--ترجمه محمد تقی مقتدری ..
  170,000ریال 200,000ریال
 • تئوفانیا
  تئوفانیا-جانمایه دین یونان باستان تئوفانیا-جانمایه دین یونان باستان -- والتر فردریش اوتو -- ترجمه منوچهر اسدی تئوفانیا اعترافی صریح و آشکار به پارسایی عصر کافری یونان است، آن پارسایی و دیانتی که محتاج هیچ کتاب مقدسی نیست، که جزم اندیشانه نیست، که از فلاح و رستاخیز هیچ نمی داند و هیچ خدای خالق ..
  170,000ریال 200,000ریال
 • گسترش یک آیین ایرانی در اروپا
  گسترش یک آیین ایرانی در اروپا -- المار شورتهایم  --  مترجم  نادرقلی درخشانی   كتاب «گسترش يك آيين ايراني در اروپا» بيش از هر چيز ديگر به عنصر مهر در اديان آسماني نظر دارد و آن را به عنوان يك بخش از عطوفت خداوند معرفي مي‌كند، شورتهايم در اين كتاب با گنجاندن فص..
  42,500ریال 50,000ریال
 • دیانت زرتشتي
  دیانت زرتشتی    --  چاپ دوم -- کای بار، آسموسن، مری بویس  --  مترجم فریدون وهمن ديانت زرتشتي از اديان كهن ايراني است كه دراين سرزمين به وجود آمده، نشو و نما پيدا كرده، قرن هاي متمادي ميليون ها نفر را تحت نفوذ عوامل روحاني و مباني و تعاليم خاص خود داشته، در طول تاريخ نش..
  34,000ریال 40,000ریال
 • دین مهری
  دین مهری  -- فرانتس کومن -- مترجم  احمد آجودانی   فرانتس کومون باستان‌شناس و واژه‌شناس مشهور بلژیکی در این کتاب به‌ اکتشافات و تحقیقات بسیار خود در سوریه و ترکیه می پردازد و به‌ موفقیت خود در کشف نقش و نگارها و کتیبه‌هایی در بناهای تاریخی این مناطق اشاره‌ می کند. وی با تکیه..
  29,750ریال 35,000ریال