خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

string(1266) "
نمایش 1 به 9 از 108 (12 صفحه)
"

داستان ایران

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • آرونی را بکش
  آرونی را بکش آرونی را بکش -- مریم محمدی آرونی را بکش زمانی خوشخوان است با ریتم نسبتاً تند . می توان این رمان را در زمرۀ داستان های پرتپش و تریلر به حساب آورد . آرونی را بکش داستان زندگی دو زن است که متعاقب باگ های اقتصادی ناشی از تحریم توانسته اند طبقۀ اجتماعی خود را از متوسط به متومل تغییر ..
  420,000ریال 525,000ریال
 • هتل
  هتلی هتل -- هنگامه مظلومی حالا که ذره ذره سرم گرم می‌شد، داشتم چیزهایی را کنار هم می‌گذاشتم و به نتایج روشنی دربارة شریک زندگی‌ام می‌رسیدم. یاد تمام دوستانی افتادم که همه پس از  مدتی کوتاه طردش کردند. بی‌خبر و بی‌توضیح ازش کناره گرفتند و ناپدید شدند. او به روی خودش نمی‌آورد و من هم پاپی..
  212,000ریال 265,000ریال
 • پرده آهنین
  پردۀ آهنین پردۀ آهنین -- علی شروقی  امیدوار همین طور یک نفس می خواند : «... و اسب... و مرد ... و حالا یکی از دو : اسب و مرد ... و ماه که در گلوی گرگ ... » و من سر می جنباندم و وانمود می کردم که سخت دارم لذت می برم . شعرها و داستان ناتمامش را گذاشت لای یک پوشۀ آبی و داد به من . پوشه را گ..
  384,000ریال 480,000ریال
 • هاسمیک
  هاسمیک هاسمیک -- مرجان صادقی از پشت پرده هاسمیک شبحی است بیش تر . شبحی بگی نگی قوزی که رخت ها را بین دوتا دست هایش گرفته و به دو طرف مخالف می چلاند. علی مرده و اولین پنجشنبه ای است که نمی رود بیمارستان برایش گاتا ببرد، بدهد همتختی هاش بخورند. خودش هم بنشیند یک دل سیر نگاهش کند، ریشش را ارام ..
  132,000ریال 165,000ریال
 • خون و خونریزی های کلاسیک چشمه عبدل
  خون و خونریزی های کلاسیک چشمه عبدل خون و خونریزی های کلاسیک چشمه عبدل -- سروش قاسمیان مسئله این است، در این نوشته تو به چیزهایی پی می‏بری که من ننوشتمشان و تو آن‏ها را بو می‏بری، چیزهایی که در پشتند و تو خوب می‏فهمیشان و من ننوشته‏ام. برای تو دقایقی و برای من روزهای زیادی گذشته تا به این‏جا..
  220,000ریال 275,000ریال
 • با مه می آید ، با گرگ می رود
  با مه می آید ، با گرگ می رود با مه می آید ، با گرگ می رود -- محمد هادی پورابراهیم ولی من هنوز که هنوز است فکر می‌کنم او را همان‌جا کشته و رهایش کرده آمده وگرنه آدم توی آب سبک نمی‌شود. یا نتوانسته بود کاری بکند یا اگر هم کرده بود او را کشته بود تازه‌ترین اثر بخش ادبیات نشر ثالث، یک مجموع..
  180,000ریال 225,000ریال
 • آمیخته به بوی ادویه ها
  آمیخته به بوی ادویه ها آمیخته به بوی ادویه ها -- مریم منوچهری یک لحظه دلم خواست گوشم کلمات عربی بشنود و چشمم آب ببیند، رود ببیند. دلم آن روزهای آرام قاهره را خواست ، آن دفعه اولین باری بود که فکر کردم بروم جنوب ، بروم اهواز ، بروم روی پل های زیادش بایستم و کارون را نگاه کنم و گفتگوهای آدم ها..
  168,000ریال 210,000ریال
 • شایعاتی دربارۀ جایی بهتر
  شایعاتی دربارۀ جایی بهتر شایعاتی دربارۀ جایی بهتر -- مصطفی حسینیون دو مأمور درشت هیکل ورزیده، طوری دو طرفش را گرفته بودند انگار واقعاً با دیوانه ای ترسناک طرفند. یکیشان رفت سراغ کفپوش ها. «پیداشون کردم . نگفتم همین جا گذاشته . همه شون همین کار رو می کنن» پدر پلاتین با صدای خفۀ ترسیده ا..
  148,000ریال 185,000ریال
 • ساکن خانۀ دیگران
  ساکن خانۀ دیگران ساکن خانۀ دیگران -- محمد رضا زمانی برای شرکت در مسابقه همچون یک داستان کلیک کنید ما بیست سال بود سر  وسایل خانۀ عمه بازی می کردیم . من و پسر عمویم. از هشت سالگی شروع کردیم و صاحب خیلی چیزها شدیم . بیش تر هال را او باخته بود و نصف پذیرایی را من . روی فرش های ما می خوا..
  132,000ریال 165,000ریال