نسل کشی ارامنه جهان سخن می گوید

نویسنده: هاروت ساسونیان
شابک: 9786004053136
وضعیت موجودی
ناموجود
قیمت: 297,500ریال350,000ریال
ناموجود
star  

پیشنهاد کتاب

درباره کتاب

نسل کشی ارامنه جهان سخن می گوید

نسل کشی ارامنه جهان سخن می گوید - مدارک و اعلامیه ها 1915 - 2020 -- هاروت ساسونیان -- ترجمۀ محمدباقر امیرانی


هاروت ساسونیان، ناشر، مقاله‌نویس، مفسر تلویزیون، تحلیل‌گر سیاسی، نویسنده، برندۀ جوایز مستندسازی، سخنران و فعال حقوق بشر.
ساسونیان ناشر و سردبیر روزنامۀ کالیفرنیا کوریر است. تفسیرهای هفتگی او به چندیـن زبان زندۀ دنیـا تـرجمه و در بیـش از دویست نشریه و وب‌سایت‌های گوناگون از جمله هافینگتن پست منتشر می‌شود.
او در کشورهای گوناگونی در بارۀ نسل‌کشی ارامنه سخنرانی کرده است. او مؤسس و رئیس بنیاد ارمنیان متحد است، که ائتلافی از پنج سازمان خیریة آمریکایی‌ـ ارمنی است و در زلزلۀ 1988 بیش از هفتصد میلیـون دلار کمک‌های انسان‌دوستانه به ارمنستان ارسال کرده است. وی به عنوان معاون ارشد بنیاد کِرک گریگوریان، کارهای زیربنایی به ارزش 242 میلیون دلار در ارمنستان به اجرا گذاشته است. ساسونیان به عنوان یکی از اعضای حقوق بشر در سازمان ملل متحد در ژنوِ سوییس به مدت ده سال از 1978 تا 1988 فعالیت کرد. او در به رسمیت شناختن نسل‌کشی ارامنه توسط کمیتۀ فرعی سازمان ملل در پیشگیری از تبعیض و حمایت از اقلیت‌ها در 1985 نقش رهبری را داشت.
از 1978 تا 1982 به عنوان مدیر اجرایی بازاریابی بین‌المللی در ژنو سوییس برای شرکت پروکتر‌اند گمبل مشغول به کار بوده است.
او کارشناسی ارشدش در روابط بین‌الملل را از دانشگاه کلمبیا در نیویورک و MBA از دانشگاه پپرداین در ملیبو کالیفرنیا گرفته است.

دیدگاه (2)

نوشتن دیدگاهتذکر: کد HTML ترجمه نمی شود!

بد            خوب