خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

گراتزیا دلددا

نمایش: لیست / Grid
مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
 • آنالنا
  آنالنا  --  ترجمه بهمن فرزانه به نقل از سایت الف --  بهمن فرزانه سالهای سال به ترجمه آثار ادبی در ایران پرداخت، اما همواره به عنوان مترجم صدسال تنهایی اثر گابریل گارسیا مارکز از او یاد می شد. این درست که ترجمه صد سال تنهایی یکی از موفق ترین ترجمه ها در زمینه ادبیات داستانی محسوب..
  72,000ریال 90,000ریال
 • در لب پرتگاه
  درلب پرتگاه  -- چاپ دوم --  گراتزیا دلددا -- مترجم  محمدرضا قلیچ خانی   گاوينا سوليس دختر يكي از ثرتمندترين باغداران دهي كوچك وفقير است . او با ايمان مذهبي بسيار زيادي پرورش يافته است . كارهاي مذهبي را با دقت و وسواس زياد انجام مي دهد ، مطيع حرف كشيش است و ... ..
  96,000ریال 120,000ریال
 • غربت
  غربت - چاپ دوم -- گراتزیا دلددا --  مترجم بهمن فرزانه   رجینا دختر باشخصیت و باکلاس روستایی است که با آنتونیو جوان زیبا و اهل طبقه متوسط رم ازدواج می کند . رجینا بسیار مشتاق دیدن رم است اما در رم با توجه به خانواده معمولی و عامی آنتونیو و همچنین درآمد متوسط وی بسیار سرخورده..
  88,000ریال 110,000ریال
 • پاسکا، دختر اهل نوئورو
  پاسکا، دختر اهل نوئورو - چاپ دوم -- گراتزیا دلددا --  مترجم بهمن فرزانه   گراتزیا داددا، برنده جایزه نوبل ادبی 1926، نخستین اثرش را در نوزده سالگی منتشر کرد و از آن پس با انتشار آثار درخشانش به شهرتی کم نظیر رسید. شخصیت پردازی موشکافانه و ستایش انسان و زندگی در بستر داستان..
  144,000ریال 180,000ریال
 • کبوترها و بازها
  کبوترها و بازها- چاپ دوم --  گراتزیا دلددا -- مترجم  بهمن فرزانه  در مورد پسرکی به نام یورجی است که با دختری به نام کولومبا نامزد می باشد . همه در دهکده می دانند که پدربزرگ کولومبا کوزه ای پر از طلا دارد ، روزی این کوزه گم می شود و پدربزرگ می گوید که شاید یورجی آن را دزدی..
  108,000ریال 135,000ریال
 • کوزیما یا تقریبا گراتزیا
  کوزیما یا تقریبا گراتزیا  - چاپ دوم -- گراتزیا دلددا --  مترجم بهمن فرزانه کوزیما یا تقریبا گراتزیا-كتاب شرحي از دوران كودكي و نوجواني دلدا به قلم خودش هست . از خودش مي گه كه چطور توي يك خانواده مرفه روستايي پرجمعيت به دنيا مي ياد . از پدرش مادرش خواهر برادراش .... از محيط ..
  52,000ریال 65,000ریال
 • گنج
  گنج - چاپ دوم  --  گراتزیا دلددا --  مترجم بهمن فرزانه   روزی نامه ای به دست سالواتوره می رسد که در آن حرفی از گنجی مدفون در دهکده زده شده است . سالواتوره اهمیتی به نامه نمی دهد ولی آگادا همسرش نامه را به النا و کوزیمو که از خویشاوندانشان هستند نشان می دهد و کمک می طلبد . ت..
  120,000ریال 150,000ریال