خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

کودک و نوجوان

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • آرزوهای بزرگ
  آرزوهای بزرگ  --  مترجم لیلا سبحانی   دیکنز شخصیت های مشهوری را در ادبیات انگلیس آفرید و توصیف­هایش از مکان­ها و صحنه­ها همیشه برای خوانندگان دلچسب است. او مشاهده بسیار عمیقی از زندگی و شناخت عمیقی از انسان، به ویژه جوانان داشت.در آرزوهای بزرگ، دیدار با یک محکوم در گورستان و رفت..
  50,000ریال
 • به دنبال قطعه گم شده
  به دنبال قطعه گم شده   --   مترجم  شورا پیرزاد     این کتاب داستان دایره‌ای است که احساس تنهایی و غمگینی می‌کند چون قطعه‌ای کم دارد و در جستجوی یافتن قطعه گمشده‌اش به جایی می‌رسد که شادی و سرخوشی‌اش را در همین کم داشتن و جستجوی قطعه گمشده پیدا می‌کند. البت..
  60,000ریال
 • تام سایر
  تام سایر  --  مترجم لیلا سبحانی      شخصیتی را به تصویر می کشد كه هر كسي مي خواهد شبيه به او باشد. آزاد،‌ ماجراجو، اخلاقي و باهوش. او در قلب جنوب آمريكا يعني در ميسوري متولد شد. تام خيلي شبيه به شخصيت خود مؤلف كتاب است. نویسنده کتاب یعنی ساموئل كلمنس (بيشتر به مارك ..
  50,000ریال
 • در باران از سفر آمد
  در باران از سفر آمد -- احمدرضا احمدی   صبح رور اول پسرک پنجره را رو به کوچه باز کرد و گفت: «مادر بیا نگاه کن، دریا با کشتی ها پشت پنجره ما آمده است. نقاشان از کشتی پیاده شده اند. دارند دیوارها و در خانه ها را رنگ آبی می زنند. دیشب یک بادکنک آبی رنگ را در باد رها کردم.» مادر سکو..
  40,000ریال
 • درخت بخشنده
  درخت بخشنده درخت بخشنده  -- شل سیلوراستاین -- مترجم ثمین بزرگمند روزی روزگاری یک درخت بود و درخت یک پسر کوچولو را دوست داشت و آن پسر هر روز می آمد و برگ های درخت را حمع می کرد . . . ..
  80,000ریال
 • درنده باسکرویل
  درنده باسکرویل  --  سر آرتور کانن دویل -- مترجم نرگس مساوات   درنده باسکرویل یکى از مشهورترین داستان هاى شرلوک هولمز است که دکتر واتسن، آن را با همان عقده حقارت همیشگى خود تعریف مى کند. واتسن،حقیقتا از همیشه بهتر بود. باید بگویم در تمام گزارشهایی که از سر لطف از موفقیتها..
  50,000ریال
 • دیدار قطعه گم‌ شده با دایره کامل
  دیدار قطعه گم شده با دایره کامل  --  شل سیلوراستاین --  مترجم  شورا پیرزاد     قسمتی از کتاب: قطعه گمشده تنها نشسته بود ... منتظر كسي بود كه بيايد و او را با خود به جايي ببرد بعضي ها مناسب بودند ... ولي نمي توانستند قل بخوردند . ..
  60,000ریال
 • دیشب خدا را عاشق كردم
  دیشب خدا را عاشق کردم   کتاب مصوّر حاضر، حاوی داستانی تخیلی و معنوی است که برای کودکان و نوجوانان به نگارش در آمده است. در داستان آمده است: «نور» پدر و مادرش را در زلزله رودبار از دست داده است. او با مادر و پدر بزرگش زندگی می‌کند. پدر نور درباره بعضی از افراد که وضعشان خوب بود می‌گفت: «فل..
  20,000ریال
 • دیوید کاپرفیلد
  دیوید کاپرفیلد  -- چارلز دیکنز -- مترجم لیلا سبحانی   شخصیت اصلی این داستان ، دیوید کاپرفیلد کودک مورد علاقه خود دیکنز نیز می‌باشد. دیوید کاپرفیلد به دوران پختگی و کمال هنری دیکنز تعلق دارد. حجم انتقاد صریح اجتماعی در این رمان کمتر از نوشته‌های دیگر او است. در این جا توجه نویسند..
  60,000ریال