خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

کامیار عابدی

نمایش: لیست / Grid
مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
 • از مصاحبت آفتاب - سهراب سپهری
  از مصاحبت آفتاب -- کامیار عابدی نمونه­ هایی از شعرهای سپهری، ترجمه­ های او وچند شعر در رثای او گرد آورده شده است. اما کار اساسی­تر در بخش سوم انجام پذیرفته است: کتاب شناسی کامل سپهری. استاد گرامی، آقای کریم امامی، پیش­تر سه ویرایش از این کتاب شناسی را تنظیم نموده­اند که در پایان چاپ­های م..
  350,000ریال
 • به یاد میهن - ملک‌الشعرای بهار
  به یاد میهن: (زندگی و شعر ملک الشعرا بهار)   وان خاتون کاوست مادر اطفال کدبانوی منزل است و نیک اختر زیر نظر وی است هر چیزی از مطبخ و از اتاق و از دفتر در حفظ مزاج کودکان کوشد مانند یکی پزشک دانشور ..
  125,000ریال
 • در زلال شعر - هوشنگ ابتهاج
  در زلال شعر : بررسی زندگی و شعر هوشنگ ابتهاج -هـ.ا. سایه  -- چاپ سوم -- کامیار عابدی هـ.ا. سایه هم در آغاز، همچون شهریار، چندی کوشید تا به راه نیما برود؛ اما، نگرش مدرن و اجتماعی شعر نیما، به ویژه پس از سرایش ققنوس، با طبع او که اساسا شاعری غزلسرا بود؛ همخوانی نداشت. پس راه خود را که..
  95,000ریال
 • رهنورد گمشده - زندگي و شعر حسن هنرمندي
  رهنورد گمشده - زندگي و شعر حسن هنرمندي  --  کامیار عابدی     حسن هنرمندی ۱۳۰۷ - ۱۳۸۱ اهل طالقان بود.اما وی پیش از دبستان همراه خانواده اش به ساری مهاجرت کرد.هنرمندی در محیط استان مازندران بالید. وی به ترتیب ، از اواخر دهه ۱۳۲۰ تا نیمه دهه ۱۳۶۰ ،در مقام معلم آموزش وپرورش،..
  120,000ریال
 • شاعری از دیار آذرآبادگان -رعدی آذرخشی
  شاعری از دیار آذرآبادگان -- کامیار عابدی   «غلامعلی رعدی آذرخشی» (1288-1378 هـ . ش)، شاعر توانا و صاحب نثر فصیح منشیانه، عضو سابق فرهنگستان ایران، استاد پیشین ادبیات فارسی در دانشگاه ملی و سال‌ها نماینده ایران در یونسكو بود. قصیده «نگاه» او از شاهكارهای شعری معاصر است، هم‌چنین غزل‌ها..
  70,000ریال
  بر اساس 1 دیدگاه
 • شبان بزرگ امید
  شبان بزرگ امید - زندگی و شعر سیاوش کسرایی -کامیار عابدی   این کتاب با چهار بخش: شناختی از زندگی، تحلیلی از آثار، در آیینه آرا و نمونه‌هایی از شعرها همراه است. در بخش نخست، چشم‌اندازی از زندگی، یک نامه و یک سخنرانی، نامه کسرایی به شاهرخ مسکوب و روایت‌هایی از همسر و فرزندان کسرایی ارائه ..
  250,000ریال
 • شورشگر بی آشتی - تندر کیا
  شورشگر بی آشتی - تندر کیا -- کامیار عابدی     کتاب در شش بخش به زندگی و آثار عباس شمس‌الدین کیا (۱۳۶۶-۱۲۸۸) مشهور به تندر کیا (فرزند میرزا هادی کیا و نوه شیخ فضل‌الله نوری) می‌پردازد. تندر کیا از پیشگامان تک‌رو شعر و نظریه ادبی مدرن در ایران محسوب می‌شود. در بخش پایان..
  200,000ریال