خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

هنر و موسیقی

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • آزادی به سرزمین خود بازمی گردد
  آزادی به سرزمین خود بازمی گردد   آزادی به سرزمین او باز می گردد تازه ترین نمایشنامه سعید پورصمیمی است. داستان« ضحاک»، «بارگه داد»، «حدیث قتل میرزا تقی خان امیرکبیر» و «پیر صنعان» از جمله آثار اوست. ..
  50,000ریال
 • آشغال سازان
  آشغال سازان آشغال سازان -- سعید پورصمیمی  معاون : پس ما باید پیش از هر کاری اعتماد مردم را جلب کنیم . نگفقتند چرا مردم به ما اعتماد ندارن؟ شهردار: به خاطر خیلی چیزها ... معاون : خوب بگویید. شهردار: این که گاهی دروغ شنیده اند... معاون : دیگر؟ شهردار: فریبکاری... دزدی ... ..
  135,000ریال
 • اتللو
  اتللو اتللو - ویلیام شکسپیر - ترجمه عبدالحسین نوشین شکسپیر تراژدی «اتللو» را در پنج پرده با موضوع اصلی حسادت با استفاده بسیار از شعر نوشت. نوشین برای ترجمه بهتر شعرهای این اثر از نیما یوشیج بهره گرفت. داستان این نمایشنامه به این صورت است که؛ «اتللوی مغربی سیاه‌پوست به سپهسالار ونيز است که ب..
  150,000ریال
 • اسطوره‏ مهر - زندگي وسينماي‏ سوسن‏ تسليمي
  اسطوره‏ مهر(زندگي وسينماي‏ سوسن‏ تسليمي)   در اين كتاب، علاوه بر روايت زندگی سوسن تسليمی و درج سال شمار زندگی او، فعاليت های هنری وی در عرصه ی سينما و تئاتر، بازگو شده است‏.‏ كتاب دربردارنده ی تحليلی اجمالی بر شش فيلم است كه سوسن تسليمی در آنها عهده دار نقش بوده است‏.‏ اين فيلم ها عبارتند..
  280,000ریال
 • ترانه ها و آهنگ های جاویدان - جلد دو
  ترانه ها و آهنگ های جاویدان (جلد دو)   این کتاب شامل ترانه ها و آهنک های جاودانه تاریخ موسیقی ایران همراه با نت آن هاست.     ..
  360,000ریال
 • ترانه های پینک فلوید
  ترانه ‏هاي‏ پينک‏ فلويد ترانه ‏هاي‏ پينک‏ فلويد  -- ترجمه م.آزاد، فرخ تمیمی پینک فلوید نامی است که به افتخار دو نوازنده قدیمی بلوز - پینک آندرسن و فلوید کانسیل - انتخاب شده است شعر ترانه های گروه پینک فلوید در اولین نظر عجیب نما، نامتعارف و مغلق است چرا که نخستین شعرهای سید بارت ب..
  295,000ریال
 • ترانه و آهنگ های جاودانه - جلد سوم
  ترانه ها و آهنگ های جاویدان (جلد سوم)   این کتاب شامل ترانه ها و آهنک های جاودانه تاریخ موسیقی ایران همراه با نت آن هاست. ..
  500,000ریال
 • ترانه و آهنگ‌های جاودانه - جلد یک
  ترانه ها و آهنگ های جاویدان (جلد یک)   این کتاب شامل ترانه ها و آهنک های جاودانه تاریخ موسیقی ایران همراه با نت آن هاست.     ..
  550,000ریال
 • ترانه‏ هاي ‏کريس‏ دبرگ
  ترانه‏ هاي ‏کريس‏ دبرگ  --  ترجمه پيام نيک دست-فرهاد فرهمندفر   شبی بارانی در پاریس است، چراغ های بندرگاه کم سو، او باید عشقش را در پاریس رها کند، پیش از برف زمستانی در یک خیابان خلوت پاریس در آغوشش می گیرد که بگوید، ما باز هم در پاریس با یکدیگر دیدار خواهیم کرد آن گا..
  300,000ریال