خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

مجموعه داستان های رایگان

شابک: 111111111111
وضعیت موجودی
ناموجود
قیمت: 0ریال
star  
درباره کتاب

مجموعه داستان های رایگان

نشر ثالث به پاس حمایت مخاطبان هدیه ای کوچک برای خوانندگان وفادار کتاب تدارک دیده است.

یک بسته فرهنگی شامل ده کتاب انتشارات ثالث هدیه رایگان ثالث به مخاطبانش است.

در این بسته کتابهای متنوعی دیده می شود.


میترا و چاتورانگا | با عنوان فرعی کارنامک خسروی نوشته فریدون مجلسی، داستانی تاریخی است درباره ی خسرو انوشیروان، حاکم قدرتمند پارسیان در دورۀ ساسانی که نویسنده کوشیده بازبانی متناسب با آن عصر تاریخی و با غنای زبان فارسی روایتش کند. خسرو و پدرش قباد نزدیک یک قرن فرمانروای ایران بودند. دوران آنان از متلاطم ترین دوران تاریخ ساسانی است. در دوران خسرو جنگ های پایان ناپذیر ایران و روم تداوم می یابد، جنگ های ایران و توران به انقراض دولت تورانی می انجامد، برای نخستین بار ترکان در ایران شرقی با ایران همسایه و جانشین تورانیان می شوند. 

ماهی | دیگر کتاب بسته هدیۀ نشر ثالث، کتاب ماهی نوشته استفن لاندین با ترجمۀ نسرین تولایی است؛ کتابی در رده اخلاق زندگی و رموز موفقیت . لاندین خود دربارۀ کتابش گفته است: من تضمین می کنم هر مدیری از داستان ماهی بهره می برد، چون نه تنها نیروی حافظۀ کارمندان را افزایش می دهد، بلکه آنها را به هیجان آورده تا کاری را که انجام می دهند مایۀ افتخارشان شود. مردم دوست دارند جایی که کار می کنند محیطی عالی و انرژی زا بوده و با اهمیت جلوه کند . فلسفه داستان ماهی این است تاکارمندان هم از آن بهره بگیرند چون باعث می شود مانع از پای درامدن آنها با کار زیاد شده و شما را در مورد کاری که انجام می دهید هیجان زده کند.

مطالعه کتاب جمع و جور و مفید ماهی می تواند برای هر مخاطبی جذاب باشد

ترمینال! آخر خط ، همه پیاده شن |، نوشته سوزی مرژ نسترن ، با ترجمه آرین زجاجی یکی دیگر از کتابهای منتشر شده در نشر ثالث است که در بسته هدیه کتاب قرار گرفته است. سوزی مورژ نسترن ، نوسنده کتاب اگر چه در نیویورک به دنیا آمده اما اصالتی فرانسوی دارد. او در سال 1981 جایزۀ بزرگ کتاب نوجوان را دریافت کرد . کتاب ترمینال! آخر خط ، همه پیاده شن روایت عشق مادر و دختری به همدیگر است که ترجیح می دهند از دریچه کاغذ با هم ارتباط برقرار کنند.

کتاب های روزنامه نگار نوشتۀ آریا نگین تاجی ، سپس آن جادۀ مارپیچ نوشتۀ الهام وحیدنیا ، ویواه ، ازدواج کاغذی نوشتۀ جمشید فاروقی و لیلا و تکرار یک روایت نوشتۀ الهام منافی چهار رمانی هستند که برای بستۀ هدیه کتاب نشر ثالث تدارک دیده شده اند

و بالاخره سه مجموعه داستان یک نفر برای تاکسی ها دست تکان می دهد نوشتۀ علی اصغر حسینی خواه ، حال و هوایی به پسند کلاغ ها نوستۀ خاچیک خاچر، دکتر بهار و خواستگار مرده یا عاشقی در دهان مور نوشتۀ علیرضا سیف الدینی هم جزو هدیه های نشر ثالث هستند.


برای دریافت ده کتاب هدیه نشر ثالث به تعداد محدود ، کافی است هزینه ارسال پستی کتاب را واریز کنیدتا بلافاصله کتاب برایتان ارسال شود.

دیدگاه (5)

نوشتن دیدگاهتذکر: کد HTML ترجمه نمی شود!

بد            خوب