خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

روان شناسی

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • آرامش با ساده‌ترین روش
  آرامش با ساده ترین روش     عمل ساده ی لبخند زدن، باعث رها شدن مولکول های مثبتی در بدن ما می شود که احساساتی را مانند: شادمانی، لذت و آشتی در ما بیدار می کند. به این ترتیب لازم است که هر چه بیشتر لبخند زدن را حتی بدون دلیل، به خود یادآوری کنیم. با خواندن کتاب آرامش با ساده ترین روش..
  100,000ریال
 • برای مسائل بی‌ارزش خود و خانواده‌ات را به زحمت نینداز
  برای مسائل بی‌ارزش خود و خانواده‌ات را به زحمت نینداز  --  مترجم  فاطمه بیات   ما روی مسايل کوچک تکیه کرده و آنها را بیش از حد بزرگ می کنیم. بسیاری از مردم زندگی خود را صرف حرص خوردن برای کم اهمیت ها می کنند به طوری که فراموش می کنند زیبایی زندگی را لمس کنند. وقتی درراستای ..
  200,000ریال
 • به حرف ما اعتماد نکنید
  به حرف ما اعتماد نکنید   كتاب حاضر، برگزیده‌ی کلیاتی است درباره  برنامه‌ تبلیغات شفاهی. اعم از تحقیقات انجام یافته، برنامه‌های عملی و سمینارهایی در این خصوص كه مباحثی از این دست را شامل می‌شود: شیوه‌ شفاهی در برابر تبلیغات سنتی و روابط عمومی، علت نتیجه‌بخش بودن تبلیغات شفاهی، برنامه‌..
  45,000ریال
 • تعلیم زندگی
  تعلیم زندگی -- چاپ سوم     كتاب تعليم زندگي با استفاده از پرسشها و فهرستهاي متقابل و برنامه هاي فعاليت به شما نشان مي دهد چگونه برنامه زندگي شخصي دلخواه را تغيير كنيد و آرزوهاي خود را برآورده سازيد. آيلين موليگان يك مربي خصوصي موفق و پرطرفدار است. پي بردن به تكنيك هاي نيرومند..
  100,000ریال
 • خانواده نخستین اولویت
  خانواده نخستین اولویت خانواده نخستین اولویت -- فیل مک گراو -- ترجمه افخم راه دوست  آیا احساس می کنید خانواده تان دیگر آنی نیست که پیش از این ها بوده ، یا دیگر آن نیرو  توانی که بود داشته باشد؟ آیا دلواپسید که تصمیماتی که امروز در مقام پدر و مادر می گیرید ، خدشه ای در زندگی در زن..
  425,000ریال
 • زندگی کیفی
  زندگی کیفی آنچه برای زندگی بهتر باید بدانیم - رویا جلیلی ..
  100,000ریال
 • سوپ جوجه برای روح پدران
  سوپ جوجه برای روح پدران --  جک کانفیلد   داستان هايي بسيار زيبا و لطيف كه قلب ما را به روي روح پدران مي گشايد قراردادن وسايل و لوازم بچه هايمان كه در سنين سه تا نه سال هستند در اتومبيل كار چندان ساده اي نبود. ولي بنا به برنامه هميشگي دريكي از روزهاي تعطيلات تابستاني بايد همگي برا..
  36,000ریال
 • شادمانی را در درون خود دریابیم
  شادمانی را در درون خود دریابیم  --  جان کهو -- مترجم افخم راه دوست     شادی و نشاط در سلامت ، پویایی و تحرک جامعه و مدارس نقشی خطیر و با اهمیت دارد زیرا از یک طرف در کاهش افسردگی و اضطراب دانش آموزان و از اثر علاقه مندی ایشان به مدرسه و تحصیل مؤثر است و ازسوی دیگر ،..
  80,000ریال
 • شفای طبیعی
    شفای طبیعی --  چاپ دوم -- آندره وایل  --  مترجم:شاهین احمدزاده     درمان تمام بیماری ها با گیاهان دارویی، رژیم لاغری در هشت هفته با راهپیمایی، طب سوزنی شفای طبیعی نه یک معجزه است و نه یک انتظار خوشایند، بلکه حقیقتی زیست شناختی است و ثمره نظام شفابخ..
  90,000ریال