خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

دین و عرفان

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • بر مركب باد
  بر مرکب باد   بر مرکب باد، بازتاب شخصیت سلیمان نبی بر فرهنگ و ادب ایرانی است داستان سلیمان نبی را از به میراث‌بردن نبوت از داوود آغاز می‌کند و تاثیر این پیام‌آور را تا فرهنگ عامه، ضرب‌المثل، داستان عامیانه، شعر و نمایش و تعزیه دنبال می‌کند. قرآن کریم، عهد عتیق، ترجمه تاریخ طبری و قصص ا..
  190,000ریال
 • تئوفانیا
  تئوفانیا-جانمایه دین یونان باستان تئوفانیا-جانمایه دین یونان باستان -- والتر فردریش اوتو -- ترجمه منوچهر اسدی تئوفانیا اعترافی صریح و آشکار به پارسایی عصر کافری یونان است، آن پارسایی و دیانتی که محتاج هیچ کتاب مقدسی نیست، که جزم اندیشانه نیست، که از فلاح و رستاخیز هیچ نمی داند و هیچ خدای خالق ..
  200,000ریال
 • حضور پيدا و پنهان زن در متون صوفيه
  حضور پیدا و پنهان زن در متون صوفیه   این کتاب پژوهشی جامع برای معرفی فعالیت زنان در حوزۀ عرفان اسلامی ـ ایرانی در چارچوب فرهنگی ـ تاریخی سرزمین ایران است و ایدۀ اصلی نگارش آن یافتن و پرده‌برداری از هویت، تفکر و زندگی زنانی است که به نوعی با تعالیم صوفیه در ارتباط بوده‌اند. زنانی که در سرا..
  73,000ریال
 • داستان پیامبران:گزیده و ترجمۀ تفسیر طبری
  داستان پیامبران:گزیده و ترجمۀ تفسیر طبری  -- چاپ دوم -- محمدبن جریر طبری آملی   كتاب حاضر از مجموعه "داستان پیامبران " گزیده‌ای است از ترجمه تفسیر طبری ـ براساس تصحیح حبیب یغمایی ـ كه با شرح كوتاهی درباره ترجمه تفسیر طبری، مولف آن، نیز چند ویژگی قصه‌های قرآن آغاز می‌شود .هفت قصه..
  65,000ریال
 • در جستجوي زرتشت
  در جست و جوی زرتشت  --  پل کریوازک -- مترجم محسن ربیع زاده   نويسنده در اين كتاب، با سفر به آسياي مركزي سعي دارد با كاوش در فرهنگ آنها، آيين زردشتي را از لابه‌لاي فرهنگ‌هاي مرسوم بيرون بكشد. سپس شخصيت نيچه را تحليل كرده و تاثير زرتشت را در زندگي نيچه نشان مي‌دهد. در ادام..
  70,000ریال
 • دیانت زرتشتي
  دیانت زرتشتی    --  چاپ دوم -- کای بار، آسموسن، مری بویس  --  مترجم فریدون وهمن ديانت زرتشتي از اديان كهن ايراني است كه دراين سرزمين به وجود آمده، نشو و نما پيدا كرده، قرن هاي متمادي ميليون ها نفر را تحت نفوذ عوامل روحاني و مباني و تعاليم خاص خود داشته، در طول تاريخ نش..
  40,000ریال
 • دین مهری
  دین مهری  -- فرانتس کومن -- مترجم  احمد آجودانی   فرانتس کومون باستان‌شناس و واژه‌شناس مشهور بلژیکی در این کتاب به‌ اکتشافات و تحقیقات بسیار خود در سوریه و ترکیه می پردازد و به‌ موفقیت خود در کشف نقش و نگارها و کتیبه‌هایی در بناهای تاریخی این مناطق اشاره‌ می کند. وی با تکیه..
  35,000ریال
 • سیر تاریخی طریقه بکتاشیه
  سیر تاریخی طریقه بکتاشیه -- عطا ابراهیمی راد   بکتاشیه طریقتی است که به وسیله حاج بکتاش ولی تاسیس شد. وی ریشه ای خراسانی داشت و پسر حاتم خاتون، دختر شیخ احمد نیشابوری بود. حاج بکتاش ولی در سال 646 هجری در نیشابور چشم به جهان گشود. سال ها شاگردی شیخ بزرگ احمد بیسوی را نمود و به فرم..
  45,000ریال
 • فلسفه و آیین زرتشت
  فلسفه و آئین زرتشت: نقش تقدس اسطوره ها در سیاست و قدرت رهبری   - چاپ چهارم -- احمد عباسیان در آغاز اساسی ترین انگیزه من برای این پژوهش روشن نمودن آئین و فلسفه زرتشت و پیشرفت های ایران در دوران باستان بود و لیکن با مطالعه و بازدید از شهرهای یونان و موزه ها، آثار باستانی و ویرانه ..
  180,000ریال