خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

string(1266) "
نمایش 1 به 9 از 168 (19 صفحه)
"

داستان ترجمه

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • فریدا
  فریدا فریدا -- هایدن هررا -- ترجمۀ فروغ پوریاوری «من واقعيت خودم را نقاشى می ‏كنم. فقط همين را  می دانم كه نقاشى مىی كنم زيرا محتاج نقاشى ‏ام، و هميشه هر چه را از ذهنم می گذرد، بى ‏هيچ فكر و ملاحظه ديگرى بر بوم می كشم.»  آنچه از ذهن فريدا می گذشت و به هنرش راه می يافت، بر..
  1,100,000ریال
 • زندگینامۀ سلینجر
  زندگینامۀ سلینجر زندگینامۀ سلینجر -- پاول آلکساندر -- ترجمۀ ژیلا فرهادی جی. دی. سلینجر (2010-1919) نویسندة معاصر آمریکایی را پیش از هر چیز به عنوان خالق ناطور دشت ‌می‌شناسیم. نام سلینجر چنان با نام هولدن کالفیلد، قهرمان ناطور دشت،‌ گره خورده است که نمی‌توان از هم بازشان شناخت. اما زندگی سلی..
  485,000ریال
 • پترزبورگ
  پترزبورگ پترزبورگ -- آندری بیه لی -- مترجم : افتخار نبوی نژاد رمان پترزبورگ اوج موفقیت آندری بیه‌لی است. او که از پیشگامان نسل دوم سمبولیسم روسیه به شمار می‌رود، در به کارگیری استعاره‌ها و نثر چنان نوآورانه ظاهر می‌شود که در ردة بزرگان جنبش فوتوریسم جای می‌گیرد. بیه‌لی در پترزبورگ کلافگی ..
  980,000ریال
 • مهمان ناخوانده
  مهمان ناخوانده مهمان ناخوانده -- شری لاپنا -- مترجم هوشمند دهقان زمستان فرا‌رسیده است. جایی در دل جنگل، درهای مهمانخانة میچل با اتاق‌های دلباز قدیمی، شومینة بزرگ هیزمی و سردابه‌ای پر و پیمان از نوشیدنی به روی مهمانان باز است؛ تا در میان کوره‌راه‌های اطراف اسکی کنند، در خلوتیِ جنگل قدم بزنند..
  450,000ریال
 • اعجوبه قرن
  اعجوبه قرن - شرح حال رومن گاری اعجوبه قرن - شرح حال رومن گاری -- دومینیک بونا -- مترجم منوچهر عدنانی این اثر نخستین شرح حال مفصل رومن گاری است. او تجلی هزاران چهرة شخصیتی  پر رمز و راز است که صحنه‌گردان یکی از جالب‌ترین بازی‌ها و شوخی‌های ادبی همة اعصار و قرون محسوب می‌شود: امیل آژار...
  425,000ریال
 • خواهران همینگوی
  خواهران همینگوی خواهران همینگوی -- آنی انگلند نوبلین -- مترجم نیما فرحی خواهران همینگوی روایت زندگی چهار خواهر است که هر یک راز مگویی دارند. خواهران پس از سال ها دوری از یکدیگر به خانۀ کودکی هایشان بازگشته اند و پیش رویشان معمایی است که پاسخش آیندۀ آن ها را زیر و رو خواهد کرد. زنده شدن خاطرا..
  550,000ریال
 • جوجه تیغی
  جوجه تیغی جوجه تیغی -- فردیناند فون شیراخ -- ترجمۀ محمود امجدی داستان های جوجه تیغی را وکیلی آلمانی بر اساس پرونده هایش نوشته و لحن سرد و بی طرفانۀ او در روایت خشونت و تبعیض و ظلم، نشان از این نکته دارد. ولی این بدان معنا نیست که نویسنده هیچ احساسی به شخصیت های داستانش نداشته است، که حتی با ..
  250,000ریال
 • نفس عمیق
  نفس عمیق نفس عمیق -- آن تایلر -- ترجمه امین حسینیون نفس عمیق زندگی ماست . قهرمان های داستان مگی و آیرا هستند، زوجی میانسال و کمی خوشبخت ، کمی بدبخت ،پر از مشکل و دردسر و دعوا. اما در طول داستان دوباره عشق را کشف می کنند و این کشف عشق در زندگی روزمره و در میان خاطرات و مشکلات باعث می شود در پ..
  585,000ریال
 • آن ها که می روند و آن ها که می مانند
  آن ها که می روند و آن ها که می مانند آن ها که می روند و آن ها که می مانند -- النا فرانته -- ترجمۀ سودابه قیصری داستان آن ها که می روند و آن ها که می مانند ، اواخر دهۀ شصت و هفتاد میلادی روی می دهد . این کتاب ، ادامۀ داستان لی لای پر شر و شور و سرکش و صمیمی ترین دوستش ، النای باهوش و خورۀ کتا..
  585,000ریال