خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب خرید کتاب

string(749) "
نمایش 1 به 9 از 72 (8 صفحه)
"

تاریخ

مرتب سازی بر اساس:
نمایش:
نمایش: لیست Grid
 • خاطرات سرهارفورد جونز
  خاطرات سرهارفورد جونز خاطرات سرهارفورد جونز - روزنامۀ سفر خاطرات هیئت اعزامی انگلستان به ایران -- ترجمۀ مانی صالحی علامه زمانی که ناپلئون قصد حمله به هندوستان را داشت، هئیتی را به سرپرستی ژنرال گاردان به دربار فتحعلی‌شاه قاجار فرستاد تا راه عبور از ایران را برای خود باز کند. حکومت هند برای خ..
  450,000ریال
 • تبیین جغرافیایی ارمنستان
  تبیین جغرافیایی ارمنستان - بر اساس منابع اسلامی تبیین جغرافیایی ارمنستان - بر اساس منابع اسلامی -- کارن خانلری هدف از نگارش ‌این کتاب، پرداختن به منابع جغرافیا و تاریخ اسلامی‌(اعم از دانشمندان ایرانی، عرب و عثمانی) در مقولۀ ارمنستان است که یک بازۀ زمانی هزارویکصدساله از قرن نهم تا بیستم میلا..
  325,000ریال
 • خشونت دیپلماتیک
  خشونت دیپلماتیک خشونت دیپلماتیک - اسرار تاریک قتل جمال خاشقچی -- فرهاد اونلو - عبدالرحمان شیمشک - نظیف کارامان -- ترجمه میراندا میناس - آیدین روشن قتل جمال خاشقچی بی شک یکی از عجیب ترین جنایت های تاریخ بشریت بود . از دوم اکتبر 2018 که جمال خاشقچی ، روزنامه نگار سعودی در کنسولگری عربستان در ا..
  580,000ریال
 • فرمانده
  فرمانده فرمانده - ونزوئلای هوگو چاوز -- روری کارول -- ترجمه بیژن اشتری پرتره ای فوق العاده خوب پژوهش شده  و خواندنی از هوگو چاوز .. یادآوری مفیدی از کامیابی ها و ناکامی های فرمانده چاوز نیویورک تایمز پرتره زنده و جانداری از یک پدیده جدید آمریکای لاتین ؛ دیکتاتوری برآمده از صندوق آرا..
  625,000ریال
 • دنگ شیائوپینگ
  دنگ شیائوپینگ دنگ شیائوپینگ - اصلاحات در چین -- ازرا اف.فوگل -- ترجمه میثم مهرمتین دنگ شیائوپینگ به صورت غریزی خصلت میهن پرستی داشت و به حزب کمونیست چین متعهد بود . حزب کمونیست الهام بخش دوستان و هم حزبی های دنگ به حساب می آمد . میهن دوستی در تمام ادوار زندگی و فعالیت های دنگ مشهود بود . از چه..
  880,000ریال
 • چائوشسکو ظهور و سقوط دیکتاتور سرخ
  چائوشسکو ظهور و سقوط دیکتاتور سرخ چائوشسکو ظهور و سقوط دیکتاتور سرخ -- ادوارد بئر -- ترجمه بیژن اشتری -- با مقدمه ای از ریشارد کاپوشچینسکی ​چائوشسکو ظهور و سقوط دیکتاتور سرخ با وجودی که سال ها از زمان نگارشش می گذرد همچنان بهترین کتاب برای شناخت نیکولای چائوشسکو دیکتاتور کمونیست رومانی است . ه..
  450,000ریال
 • روابط ایران و آمریکا
  روابط ایران و آمریکا روابط ایران و آمریکا 1942 - 1960 -- گوهر اسکندریان -- ترجمه گارون سارکسیان کتاب روابط ایران و آمریکا از سال 1982 - 1970 در سال 2010 به زبان ارمنی منتشر شد . هدف نویسنده ادامه پژوهش های علمی در حوزه روابط ایران و آمریکا در 1960 - 1970 است . اسکندریان در سال 2016 کتاب روابط ..
  280,000ریال
 • آتش و خشم
  آتش و خشم آتش و خشم - نگاهی به درون کاخ سفید ترامپ -- مایکل وولف -- ترجمه محسن عسکری جهقی کتابی افشا گرایانه درباره ریاست جمهوری دونالد ترامپ و سیاست درایالات متحد آمریکا -- رویداد ها و اتفاقاتی که در این کتاب - آتش و خشم - تشریح کرده ام بر اساس گفتگوهایی است که طی هجده ماه با رئیس جمهور و ..
  450,000ریال
 • وهابی و وهابیت
  وهابی و وهابیت وهابی و وهابیت -- سرهارفورد جونز -- ترجمه صالحی علامه اکنون حدود یک قرن از زمانی می گذرد که عربی به نام عبدالوهاب از قبیله تمیم از سرزمین نجد خارج شد تا در مدارس مختلف خاورمیانه ، علوم دینی و روحانی بیاموزد . او نهایتا به دمشق رفت و در آن جا با پشتکار و تلاش بسیار ، تحصیلاتش ر..
  325,000ریال